Ga naar hoofdinhoud
FIFA & Gamefam Bringing World Cup to Roblox for Platform's Biggest Sports  Event Ever | Total Licensing

50 Goal Theme Song ID Codes voor FIFA Super Soccer op Roblox

Ontdek 50 unieke goal theme song ID's voor FIFA Super Soccer op Roblox. Personaliseer je vieringen met alles van anime-clips tot bekende voetbalanthems.

Geschreven door
Eliza Crichton-Stuart
Bijgewerkt
Leestijd
3 min
Onderwerp
Nieuws
Wat het goal theme-systeem precies doet
Advertentie

Een goal scoren in FIFA Super Soccer voelt toch net even anders wanneer je eigen soundtrack start zodra de bal de lijn passeert. In deze Roblox-voetbalgame kun je een custom goal theme instellen dat voor iedereen in de match afspeelt telkens wanneer je scoort, en op dit moment zijn er 50 actieve sound ID's die je moet kennen.

Wat het goal theme-systeem precies doet

De custom goal theme-feature in FIFA Super Soccer vervangt het standaard omgevingsgeluid van het publiek door een kort audiofragment naar keuze. Het speelt af zodra je scoort, wat betekent dat je tegenstanders het ook horen. Dat sociale aspect is een belangrijke reden waarom spelers hun keuze serieus nemen; ze kiezen tracks die variëren van anime-dialogen tot volledige samba-anthems.

De feature zit achter een betaalmuur. Je moet de Custom Goal Theme Pack aanschaffen, die 399 Robux kost voor de standaardprijs, of 320 Robux als je een Roblox Plus-abonnement hebt. Eenmaal gekocht, verschijnt de optie onder de Customize-knop in het hoofdmenu, en vervolgens onder Goal Themes. Plak een geldige ID in het invoerveld en deze wordt direct geactiveerd.

Alle 50 actieve goal sound ID's

Hier is de volledige huidige lijst met werkende goal theme ID's voor FIFA Super Soccer. De selectie bevat anime-referenties, klassiekers uit de voetbalcultuur, meme-sounds en originele composities.

Goal Sound NaamID Code
67 Goal117948048778650
Africa Stand Up131279433032285
Attack71883424766388
Blue Lock Goal100331343424965
Brazil Cup75245310571065
Brazil Samba82235018821855
Casuaal Soccer88704913377451
Chigiri73758340495186
Cooked101072041244516
Crowd Cheering94222923580383
Cursed100490697188593
Dai Dai104742012341011
Death Trumpet103090944183936
Everything Is Connected9042977851
Faah132684877823269
Fetch Me Their Souls87011077525588
Festive Holiday133926411424935
FIFA Cup 2026130813977190183
Forest King116716201407616
Funky Fonki106650183978545
Futebol1838601524
Gambare Gambare97190306708484
Garry Mod6646870890
Green Giant99586556494806
He He He !!!128428351447631
Horn Goal93076840995445
I Will Find You140083614410869
Ishowspeed Bark102214335025458
Isagi Goal130716780403514
Joyful XMas128520865344405
Latin Soccer Tricks136774397148813
Leave the Dead Where They Fall92258218199819
Meowwee70691326386150
Mexico Soccer139436854630822
My Soccer Cells114206659186853
Neymarrrrrrrr!104754146696754
Not Paid Enough100807061589458
Orange Water94072167050534
Reaching Out1836932875
Rookie Star121249899462889
Such A Good Boy133406435602073
The Death Was Avoided130287227949065
The Rock132553274346749
Troll Face9098738774
Tsubasha Dream108959117452852
Waka Waka5506713323
You Are Done Laughing121667851010639
You Are Too Slow73282779611654
Your Limit133070371534654
Zenis Goal96068488760611

Opvallende keuzes uit de lijst

Een paar ID's springen eruit op basis van waar de community zich vaak toe aangetrokken voelt. Africa Stand Up (131279433032285) en Waka Waka (5506713323) leunen direct op de voetbalcultuur, waardoor ze logische keuzes zijn voor de toon van de game. De Blue Lock Goal (100331343424965) en Isagi Goal (130716780403514) ID's zijn afkomstig uit de Blue Lock-anime, die een grote overlap heeft met het publiek van voetbalgames. Dai Dai en Forest King staan in de lijst als meest gebruikt vanwege hun heldere audiokwaliteit.

De FIFA Cup 2026 ID (130813977190183) is een actuele toevoeging die goed past bij het huidige voetbalmoment. Wat betreft de memes: Ishowspeed Bark en Troll Face zijn precies wat je verwacht: kort, luid en ontworpen om een reactie uit te lokken bij tegenstanders.

Pro-tip: als je een goal theme wilt dat je tegenstanders echt afleidt, kies dan voor iets onverwachts. Een goed geplaatste Death Trumpet of He He He !!! komt harder aan dan de zoveelste samba-track.

Hoe dit zich verhoudt tot andere Roblox-voetbalgames

Custom goal sounds zijn niet uniek voor FIFA Super Soccer, maar de omvang van de ID-lijst is opvallend. De meeste Roblox-voetbaltitels bieden slechts een handvol preset-opties. Door 50 actieve ID's te hebben, inclusief recente toevoegingen zoals Mexico Soccer (139436854630822) en Latin Soccer Tricks (136774397148813), voelt de game persoonlijker aan dan de meeste concurrenten in het sports games-genre op het platform.

De mix van anime, voetbalcultuur en internetmemes weerspiegelt ook hoe het spelersbestand van de game in elkaar zit: jong, online en tegelijkertijd zeer bekend met zowel voetbal als de Roblox-contentcultuur.

Voor spelers die dieper in de game willen duiken dan alleen goal themes: de EA SPORTS FC 25-pagina behandelt de grote voetbaltitel als je wilt vergelijken hoe de volledige console-ervaring omgaat met customization. Voor bredere tips over Roblox en voetbalgames, heeft de gaming guides hub bronnen voor beide genres die het bookmarken waard zijn.

Roblox Resources

Bekijk hier Roblox Gift Cards op Amazon.

Leer meer over andere populaire Roblox-ervaringen:

Advertentie