Ana içeriğe geç
FIFA & Gamefam Bringing World Cup to Roblox for Platform's Biggest Sports  Event Ever | Total Licensing

Roblox FIFA Super Soccer İçin 50 Gol Müziği ID Kodu

FIFA Super Soccer'da gol sevinçlerinizi kişiselleştirin. Anime müziklerinden marşlara kadar 50 farklı gol müziği ID kodu ile oyun deneyiminizi özelleştirin.

Güncellendi
Okuma süresi
3 dk
Konu
Haberler
Gol teması sistemi aslında ne işe yarar?
Reklam

FIFA Super Soccer oyununda gol attığınızda, top çizgiyi geçtiği anda kendi müziğinizin çalması bambaşka bir deneyim. Bu Roblox futbol oyunu, her gol attığınızda maçtaki herkesin duyabileceği özel bir gol teması ayarlamanıza olanak tanıyor ve şu an bilmeniz gereken 50 aktif ses ID'si bulunuyor.

Gol teması sistemi aslında ne işe yarar?

FIFA Super Soccer içindeki özel gol teması özelliği, varsayılan seyirci seslerini seçtiğiniz kısa bir ses klibiyle değiştirir. Bu ses, gol attığınız anda çalar; yani rakipleriniz de bunu duyar. Bu sosyal unsur, oyuncuların seçimlerini ciddiye almasının ve anime repliklerinden tam samba marşlarına kadar uzanan parçalar seçmesinin büyük bir nedenidir.

Bu özellik bir ödeme duvarının arkasında yer alıyor. Standart fiyatı 399 Robux olan veya bir Roblox Plus aboneliğiniz varsa 320 Robux karşılığında alabileceğiniz Custom Goal Theme Pack paketini satın almanız gerekiyor. Satın alma işleminden sonra, ana menüdeki Customize butonunun altında, Goal Themes kısmında seçenek görünecektir. Geçerli herhangi bir ID'yi giriş kutusuna yapıştırdığınızda hemen aktif olur.

Tüm 50 aktif gol sesi ID'si

İşte FIFA Super Soccer için çalışan gol teması ID'lerinin güncel tam listesi. Seçki; anime referanslarını, futbol kültürü klasiklerini, meme seslerini ve orijinal besteleri kapsıyor.

Gol Sesi AdıID Kodu
67 Goal117948048778650
Africa Stand Up131279433032285
Attack71883424766388
Blue Lock Goal100331343424965
Brazil Cup75245310571065
Brazil Samba82235018821855
Casuaal Soccer88704913377451
Chigiri73758340495186
Cooked101072041244516
Crowd Cheering94222923580383
Cursed100490697188593
Dai Dai104742012341011
Death Trumpet103090944183936
Everything Is Connected9042977851
Faah132684877823269
Fetch Me Their Souls87011077525588
Festive Holiday133926411424935
FIFA Cup 2026130813977190183
Forest King116716201407616
Funky Fonki106650183978545
Futebol1838601524
Gambare Gambare97190306708484
Garry Mod6646870890
Green Giant99586556494806
He He He !!!128428351447631
Horn Goal93076840995445
I Will Find You140083614410869
Ishowspeed Bark102214335025458
Isagi Goal130716780403514
Joyful XMas128520865344405
Latin Soccer Tricks136774397148813
Leave the Dead Where They Fall92258218199819
Meowwee70691326386150
Mexico Soccer139436854630822
My Soccer Cells114206659186853
Neymarrrrrrrr!104754146696754
Not Paid Enough100807061589458
Orange Water94072167050534
Reaching Out1836932875
Rookie Star121249899462889
Such A Good Boy133406435602073
The Death Was Avoided130287227949065
The Rock132553274346749
Troll Face9098738774
Tsubasha Dream108959117452852
Waka Waka5506713323
You Are Done Laughing121667851010639
You Are Too Slow73282779611654
Your Limit133070371534654
Zenis Goal96068488760611

Listeden öne çıkan seçimler

Topluluğun yönelme eğiliminde olduğu birkaç ID öne çıkıyor. Africa Stand Up (131279433032285) ve Waka Waka (5506713323) doğrudan futbol kültürüne odaklanıyor, bu da onları oyunun tonuna mükemmel bir şekilde uyumlu kılıyor. Blue Lock Goal (100331343424965) ve Isagi Goal (130716780403514) ID'leri, futbol oyunlarıyla güçlü bir kesişim kitlesine sahip olan Blue Lock animesinden esinleniyor. Dai Dai ve Forest King ise net ses kaliteleri nedeniyle en çok kullanılanlar arasında yer alıyor.

FIFA Cup 2026 ID'si (130813977190183), mevcut futbol atmosferine çok iyi uyum sağlayan güncel bir ekleme. Meme tarafında ise Ishowspeed Bark ve Troll Face tam da beklediğiniz gibi; kısa, yüksek sesli ve rakiplerinizden tepki almak için tasarlanmış.

Profesyonel ipucu: Rakiplerinizin dikkatini gerçekten dağıtacak bir gol teması istiyorsanız, beklenmedik bir şey seçin. İyi yerleştirilmiş bir Death Trumpet veya He He He !!!, başka bir samba parçasından daha etkili olacaktır.

Diğer Roblox futbol oyunlarıyla karşılaştırma

Özel gol sesleri sadece FIFA Super Soccer'a özgü değil, ancak buradaki ID listesinin derinliği dikkat çekici. Çoğu Roblox futbol oyunu sadece birkaç hazır seçenek sunuyor. Mexico Soccer (139436854630822) ve Latin Soccer Tricks (136774397148813) gibi yeni eklemeler dahil olmak üzere 50 aktif ID'ye sahip olmak, oyuna platformdaki diğer spor oyunları rakiplerine kıyasla daha kişiselleştirilmiş bir his veriyor.

Anime, futbol kültürü ve internet meme seslerinin karışımı, oyunun oyuncu kitlesinin nasıl olduğunu da yansıtıyor: genç, çevrimiçi ve hem futbola hem de Roblox içerik kültürüne aynı anda son derece aşina.

Gol temalarının ötesinde oyunu daha derinlemesine incelemek isteyen oyuncular için, konsol deneyiminin özelleştirmeyi nasıl ele aldığını karşılaştırmak isterseniz EA SPORTS FC 25 sayfası ana futbol oyununu ele alıyor. Daha geniş Roblox ve futbol oyunu ipuçları için, her iki türde de yer imlerine eklemeye değer kaynaklar sunan oyun rehberleri merkezine göz atabilirsiniz.

Roblox Kaynakları

Amazon'daki Roblox Hediye Kartlarına buradan göz atın.

Diğer popüler Roblox deneyimleri hakkında bilgi edinin:

Reklam