Ga naar hoofdinhoud
Fisch FischFright 3 Guide: How to Get All Relics & Skulls

Fisch FischFright 3: Alle methoden voor Relics en Skulls

Verzamel alle vier de FischFright 3 Relics en Skulls in Fisch. Inclusief viscondities, Dutchman prijzen, rituelen en enchantment passives.

Geschreven door
Larc
Bijgewerkt
Leestijd
6 min
Moeilijkheidsgraad
Gevorderd
Wat zijn de vier FischFright 3 Relics en Skulls?

Meer van GAMES.GG zien op Google

Advertentie

FischFright 3 introduceert vier Relics en vier bijbehorende Skulls in Roblox Fisch, en je hebt ze beide nodig om verder te komen in het event. Relics plaats je op je hengel als enchantments, waarmee je een 10% kans krijgt op exclusieve mutaties die voor verschillende quests vereist zijn. Skulls gebruik je in de Cemetery Rituals van Frankenstein. Beide items komen uit verschillende bronnen, dus elke farming-methode kennen bespaart je veel tijd door wachttijden.

FischFright 3 Relics weergegeven in Fisch inventory

Alle vier de Relic-varianten

Wat zijn de vier FischFright 3 Relics en Skulls?

De vier varianten zijn Doomed, Grim, Vile en Eldritch. Elke Relic heeft een bijbehorende Skull. Relics worden gebruikt om hengels te enchanten; Skulls worden verbruikt door rituelen. Eén belangrijk verschil tussen de twee: je kunt Relics direct kopen bij de Dutchman Merchant, maar Skulls zijn nergens te koop. Elke Skull die je krijgt, komt van vissen, trick-or-treating of quest-beloningen.

Alle vier de Relics vallen onder Limited catches. Luck heeft geen invloed op hun vangstkans, dus een hengel met veel Luck stacken is hier zonde van de moeite. Aas en omstandigheden zijn wat echt telt.

Hoe bereik je Caustic Hallow

Elke farming-methode hieronder vindt plaats op het event-eiland. Om daar te komen, ga je naar Moosewood Dock en zoek je het spookschip dat daar aangemeerd ligt. Praat met Captain Jack die ernaast staat en selecteer I want to Travel in zijn dialoogopties. De game verplaatst je direct naar Caustic Hallow.

Hoe vis je naar Relics en Skulls in Frightful Pools?

Elk type Frightful Pool komt overeen met één Relic- en Skull-variant. Vissen in de Grim Frightful Pool richt zich op Grim-drops, de Vile Frightful Pool op Vile-drops, enzovoort. De Eldritch Frightful Pool kan ook de Doomed Relic opleveren als secundaire vangst.

De standaard setup die voor alle acht items werkt, gebruikt Sour Jelly Candy, het seizoen Autumn, het weer Jack-o-Moon en de timing Night. Sommige spelers behaalden betere resultaten met de Vile Relic door over te schakelen naar Day en Foggy weer met Black Licorice als aas. Als de standaard setup na meerdere worpen geen resultaat oplevert, zijn de onderstaande specifieke condities het proberen waard.

RelicTijdWeerAas
Doomed RelicNightJack-o-MoonBlack Licorice of Sour Jelly Candy
Grim RelicNightJack-o-MoonBlack Licorice
Eldritch RelicNightJack-o-MoonSour Jelly Candy
Vile RelicDayFoggyBlack Licorice

Voor alle vier de Skulls houd je de standaard aan: Sour Jelly Candy, Autumn, Jack-o-Moon, Night.

Elke Skull-pool krijgt een cooldown van ongeveer 45 minuten nadat erin gevist is. Als je meerdere Skulls nodig hebt, plan je sessie dan door af te wisselen tussen pool-types in plaats van op één plek te blijven hameren.

Relics kopen bij de Dutchman Merchant

De Dutchman Merchant is de enige bron die een specifieke Relic garandeert zonder enige RNG. Ga aan boord van de Flying Dutchman met een Gravity Coil of Glider om het dek te bereiken. De winkel verkoopt geen Skulls.

RelicKosten
Grim Relic2,500 Treats
Vile Relic2,500 Treats
Doomed Relic2,500 Treats
Eldritch Relic7,500 Treats
Alle vier15,000 Treats

Treats krijg je door trick-or-treating en het verkopen van event-vissen, dus het farmen van Treats helpt direct bij deze aankopen.

Relics en Skulls krijgen via trick-or-treating

Trick-or-treating is niet afhankelijk van seizoen of weer, waardoor het een productieve activiteit is terwijl je wacht tot de viscondities veranderen. Rust de Candy Bucket uit vanuit je inventory, wijs deze toe aan je hotbar en loop naar een versierd huis in Caustic Hallow om met de deur te interageren. Wanneer de Trick or Treat! prompt verschijnt, selecteer je Treat! om een beloning te rollen.

Relics en Skulls zijn zeldzame drops uit standaard deuren. Haunted houses zijn een beter doelwit. Deze hebben een gloeiend logo op het huisnummer. Aankloppen activeert de Catch the Ghost minigame, en het vangen van de geest stuurt je naar de Astral Plane voor een zeldzame beloning die Relics of Skulls kan bevatten.

Een beter masker verbetert de drop-rates voor zeldzame items. Zowel het Leviathan Mask als het Mossjaw Mask kosten 1,500 Treats bij de Dutchman Merchant.

Haunted house deur met gloeiend logo in FischFright 3

Indicator voor Haunted house deur

Welke quest-beloningen bevatten Relics en Skulls?

NPC's op het FischFright 3-eiland geven Relics en Skulls als directe quest-beloningen. De meest betrouwbare vaste beloning komt van de Scarecrow Maze: als je alle zes de Scarecrows tevreden stelt, ontvang je een Vile Relic en een Doomed Skull, samen met Frightful Caskets en Treats. Voor een volledig overzicht van elke Scarecrow-locatie en wat ze nodig hebben, bekijk de FischFright 3 scarecrow locations and appeasement guide.

Naast de Scarecrow Maze moet je elke quest aannemen die je tegenkomt. Meerdere NPC's op het eiland betalen deze items uit, en sommige beloningen zijn vast in plaats van willekeurig.

Cemetery Rituals die Relics geven

Praat met Frankenstein bij het centrale altaar op de begraafplaats van Caustic Hallow om het ritueel-menu te openen. Het starten van een ritueel kost 100 Treats, en het menu toont alleen rituelen die je huidige Hex Stage heeft ontgrendeld. Zodra een ritueel begint, start er direct een timer voor plaatsing. Plaats elk ingrediënt op zijn Jack-o-Lantern pedestal en elk vereist item op zijn Skeleton Hand slot voordat de tijd om is. Items die aan het einde nog in je inventory zitten, tellen niet mee. Andere spelers op je server kunnen helpen bij het plaatsen van ingrediënten.

Scary Relic Ritual

Dit ritueel beloont je met één willekeurige Grim, Vile of Doomed Relic. Je kunt niet beïnvloeden welke je krijgt. Het ontgrendelt na het voltooien van één Hexed Ritual en vereist één Awakened Skeletal Hand.

  • Jack-o-Lanterns: Sour Patch Salmon, Strange Root, Spider Eye, Bat Wing
  • Jack-o-Lanterns: Grim mutated Gargoyle Grouper, Vile mutated Broomstick Bass, Doomed mutated Crypt Crab
  • Skeletal Hand: elke 2026 FischFright Skull

Eldritch Ritual

Dit ritueel geeft altijd een Eldritch Relic plus één willekeurige Grim, Vile of Doomed Relic. Het bevindt zich veel later in de ritueel-keten. Vereisten zijn onder meer het voltooien van het Haunted Cemetery Ritual, het bereiken van Hex Stage 2 en het hebben van vier Awakened Skeletal Hands.

  • Jack-o-Lanterns: elke zeven Witch Ingredients
  • Skeletal Hands: drie Dark Art Skulls (verdiend via Hard difficulty Goblin Quests)
  • Skeletal Hand: elke 2026 FischFright Skull

Welke rituelen verbruiken Skulls?

Skulls worden vernietigd wanneer ze in een ritueel worden geplaatst. Tel je voorraad voordat je aan een keten begint, omdat verschillende latere rituelen specifieke varianten vereisen.

RitueelSkulls vereistBeloning
Scary RelicElke 2026 SkullWillekeurige Grim, Vile of Doomed Relic
Dutchman's BlessingGrim, Vile, DoomedDutchman's Rod
Haunted CemeteryGrim, Vile, DoomedKans op Zombie Nessie
EldritchElke 2026 SkullEldritch Relic plus één willekeurige Relic
Ghoul NessieGrim, Vile, Doomed, EldritchGhoul Nessie unlock

Het Haunted Cemetery ritueel vereist ook een Dobhar op zijn Skeleton Hands. Het Ghoul Nessie ritueel heeft een Omniscient mutated Dobhar nodig naast alle vier de Skull-varianten.

Wat doen de FischFright 3 Relic enchantment passives?

Het enchanten van een hengel met een Relic geeft een 10% kans om de mutatie van die Relic toe te passen op elke vangst. Elke Relic past ook je reeling-stats aan, en niet al die veranderingen zijn buffs.

RelicMutatieBonusNadeel
Grim10% Grim+25% initiële Progress Speed-10% Resilience
Vile10% Vile+10% geforceerde Progress Speed-10% Fish Size
Doomed10% DoomedGeen-0.15 Control, grillige progress slashes
Eldritch10% Eldritch50% auto-return naar Control BarGeen

De Eldritch Relic springt eruit. De 50% auto-return naar de Control Bar vermindert de straf voor het verliezen van focus tijdens de minigame, en het kan een eigenschap van een van de andere drie Relics lenen voor één sessie. Die combinatie van vergevingsgezindheid en flexibiliteit rechtvaardigt het prijskaartje van 7,500 Treats.

De Doomed Relic is in de praktijk het lastigst te gebruiken. De -0.15 Control penalty en grillige Progress Speed slashes maken het binnenhalen onvoorspelbaar, wat bovenop de toch al trage vangstmechanieken een probleem vormt. Gebruik deze alleen voor een enchantment als je de mutatie nodig hebt voor een quest, niet als algemene setup.

Wanneer je een Relic vangt, bevestigt de game dit met een tekst als "Woah.. A Doomed Relic??" of "Doom approaches!". Gevangen Relics worden toegevoegd aan de event Bestiary. Zodra ze daar alle vier in staan, is je verzameling compleet. Eventuele overgebleven Skulls na het voltooien van de hoofdritueel-keten kunnen worden gebruikt voor het Ghoul Nessie Ritual, dat één van elke Skull-variant verbruikt. Voor al het andere dat FischFright 3 te bieden heeft, kun je de volledige Roblox guides collection op GAMES.GG bekijken.

Advertentie