Ga naar hoofdinhoud
Imported guide image

WoW Forever Badlands Gids: Levelen, Quests en Rares

Level in Badlands (36-45): ontdek de route, Kargath vliegpunten, Horde/Alliance quests, elite-ketens, beste beloningen en zeldzame spawns.

Geschreven door
Friolt
Bijgewerkt
Leestijd
6 min
Moeilijkheidsgraad
Gevorderd
Badlands in vogelvlucht
Advertentie

De Badlands in Forever: geen Alliance flight path, één Horde-stad, draken die hard bijten op level 50, en een quest chain die grotendeels uit een boodschappenlijstje bestaat.

Korte versie van deze WoW Forever Badlands gids: kom aan op level 36 of 37, vertrek op 41 of 42, en kom terug op 46 tot 48 met een groep voor Tremors of the Earth of Broken Alliances. Horde woont in Kargath aan de uiterste westkant, waar de enige flight path in de zone te vinden is. Alliance krijgt helemaal geen flight path en moet komen aanlopen vanuit Loch Modan. De beste loot hier is een enkel borststuk aan het einde van een chain die de meeste spelers halverwege opgeven.

Forever heeft geen flying en geen level scaling, dus de Badlands straft nog steeds iedereen af die er te vroeg verschijnt. Dit World of Warcraft Forever Badlands leveling plan draait op de originele quest data, omdat de Forever bèta stopt bij level 30 en niemand deze zone legaal heeft gezien in de nieuwe client. De quest chains, hubs en skips hieronder zijn de oude, en de oude winnen nog steeds.

Badlands in vogelvlucht

WatAntwoord
Quest level range35 tot 45, het merendeel van de quests op 37 tot 42
Beste moment om aan te komenLevel 36 tot 37
Beste moment om te vertrekkenLevel 41 tot 42, met een retourtje op 46 tot 48
Horde hubKargath, flight master Gorrik op 4.0, 44.8
Alliance hubDwarf camp op 53.4, 43.4 met Prospector Ryedol en Sigrun Ironhew
Neutrale hubsGoblin camp op 42.4, 52.9 en Lotwil Veriatus op 25.9, 44.9
DungeonUldaman, hoofdingang op 42.6, 12.2, achteringang op 65.3, 42.6
Top beloningBlazewind Breastplate, Prismscale Hauberk, Warforged Chestplate of Mindburst Medallion

Hoe kom je er: Flight Paths en coördinaten

Alliance heeft voor de verandering het makkelijke leven. Neem de vlucht naar Thelsamar in Loch Modan, volg de westelijke oever van het meer naar het zuiden en loop door de bergpas. Je komt uit in het noorden van de Badlands, vlak naast de Uldaman-ingang, en loopt dan door naar het zuiden naar het dwarf camp op 53.4, 43.4.

Horde betaalt voor alles. De standaardroute is Hammerfall in Arathi Highlands, zuidwaarts door de Wetlands, door de dwergentunnel naar Loch Modan, en naar het zuiden de Badlands in, volledig door Alliance-gebied. Blijf aan de rand van de bergen en ren westwaarts naar Kargath. De WoW Forever Kargath flight path is het eerste wat je moet aanklikken, gevolgd door de inn.

PuntCoördinatenWaarom het belangrijk is
Gorrik, Kargath flight master4.0, 44.8Enige flight path in de zone, alleen voor Horde
Innkeeper Shul'kar2.8, 45.9Zet je hearthstone, je zult vaak doodgaan
Loch Modan pas uitgangNoordrand, nabij 42, 12Alliance ingang en Uldaman-benadering
Uldaman hoofdingang42.6, 12.2Dungeon, door een tunnel vol dwergen
Uldaman achteringang65.3, 42.6Trogg-grot, kortere wandeling voor sommige quests
Goblin camp42.4, 52.9Rigglefuzz en Martek the Exiled, beide facties
Lotwil Veriatus25.9, 44.9Neutrale item-chain met de beste trinket
Theldurin the Lost51.4, 76.9Neutrale Myzrael-chain
Garek61.9, 54.3Alliance Tremors-chain
Seal of the Earth81.5, 49.9Waar de draken worden vrijgelaten en gedood
Angor Fortress41, 29Dark Iron fort, Ambassador Infernus

Level range: Wanneer komen, wanneer vertrekken, waarheen daarna

WoW Forever 35–45 leveling is nu een keuze tussen twee buren. De Riverglades, een nieuwe 35 tot 45 zone ten oosten van de Badlands en Burning Steppes, is toegankelijk vanaf de Redridge Mountains-weg, en er is nog geen directe ingang vanuit de Badlands bevestigd. Gebruik de Badlands als de eerste helft van die bracket en de Riverglades of Stranglethorn Vale als de tweede.

Jouw levelWat te doen
35 tot 36Te vroeg, de meeste mobs zijn geel of oranje en de zone slaat terug
37 tot 40Eerste ronde, alle solo quests, reagent runs en de trogg kills
40 tot 42Group quests, Angor Fortress, Uldaman
42 tot 45Vertrek naar Stranglethorn Vale, Swamp of Sorrows, Dustwallow Marsh of Tanaris
46 tot 50Keer terug voor Tremors of the Earth of Broken Alliances deel twee

Forever voegt een nieuwe Steamwheedle-route toe van Tanaris naar de goblin-haven in de Riverglades. Als je volgende stop Tanaris is, is die haven de goedkopere manier om later weer naar het oosten te reizen.

Quest hubs en breadcrumbs

De meeste Badlands-quests beginnen niet in de Badlands. Pak deze op voordat je aankomt, anders zit je met een halflege quest log.

In Kargath vind je ook Warlord Goretooth, Shadowmage Vivian Lagrave en de rest van de Kargath Expeditionary Force. Hun quests zijn level 48 tot 60 en gericht op Burning Steppes en Blackrock. Noteer ze, maar negeer ze voor nu.

Horde route op volgorde

WoW Forever Horde levelen in de Badlands verloopt in één ronde vanuit Kargath naar het oosten en weer terug.

Alliance route op volgorde

WoW Forever Alliance levelen begint hier al voordat je het gebied überhaupt betreedt.

Neutrale questlines die de moeite waard zijn

De WoW Forever Badlands quests die beide facties delen, bieden de meeste ervaring. Rigglefuzz geeft Barbecued Buzzard Wings, Pearl Diving, Power Stones en Flash Bomb Recipe voor engineers. Martek the Exiled is alleen relevant als je de Fizzle-breadcrumb hebt meegenomen.

Lotwil Veriatus en Lucien Tosselwrench hebben de langste questline in het gebied; het is in feite een boodschappenlijstje vermomd als avontuur.

Theldurin the Lost op 51.4, 76.9 neemt The Lost Fragments aan, waarbij alle drie de fragmenten droppen van Enraged Rock Elemental op 53 tot 57, 82 tot 87. Solution to Doom stuurt je de Uldaman-tunnels in en beloont je met Doomsayer's Robe.

Wat kun je overslaan

Elite en Group Quests: doen of overslaan

QuestDoelwitVerdict
An Ambassador of EvilAmbassador Infernus, level 42 eliteDoen met twee spelers, makkelijke experience
Power StonesElite Shadowforge dwarves bij de noordelijke opgravingslocatieAlleen doen in een groep die naar Uldaman gaat
Broken Alliances of Tremors of the EarthBlacklash en Hematus, level 50 elitesDoen op 46 plus met drie tot vijf spelers
Badlands Reagent Run II of Badlands Reagent Run IIScorched Guardian elites in Lethlor RavineAlleen voor alchemisten, anderen overslaan
This Is Going to Be HardFam'retor Guardian, level 45Solo te doen op 43 plus, doen voor het trinket
Summoning the PrincessMyzrael in de Arathi HighlandsAlleen in een groep, beloning is de reis solo niet waard

Het Tremors-pad is lang. Je hebt de Sign of the Earth van Boss Tho'grun nodig, runestones van de Pillar of Diamond, Pillar of Opal en Pillar of Amethyst in Lethlor Ravine, en daarna een gevecht bij de Seal of the Earth.

Uldaman-quests die je meeneemt uit de Badlands

WoW Forever Uldaman-quests stapelen zich op vanuit beide hubs, dus run de dungeon één keer met alles in je logboek. Forever heeft elke dungeon-drop opnieuw bekeken, dus de loot-tabel van Uldaman komt misschien niet overeen met je geheugen, maar de quest-chains lopen nog steeds via hier.

De Horde-ketting van de ketting (necklace chain) gaat verder met Translating the Journal, Find the Gems and Power Source en Deliver the Gems, en eindigt met Necklace Recovery, Take 3 voor Jarkal's Enhancing Necklace.

Beste quest-beloningen en zone-drops die je moet bewaren

Forever heeft de itemization aangepast, dus beschouw de getallen als geschiedenis. Wat telt is de slot en de bron, en die blijven hetzelfde.

Wat betreft zone-drops: 7:XT laat mithril engineering-onderdelen vallen en Ambassador Infernus laat fire-reagentia vallen. Al het andere dat je hier vindt, komt van gathering, niet van lichamen.

Rares en Rare Elites

RareLevelLocatieVerdict
Broken Tooth37Noord en noordoost, 46 tot 60, 16 tot 36Hunters campen hem voor zijn 1.0 attack speed
War Golem36Noord, rond 45 tot 52, 12 tot 34Gratis kill als je hem ziet
Shadowforge Commander40Angor Fortress, 41, 30Kill hem terwijl je Infernus doet
7:XT41Dwaalt door de hele zoneKill hem voor engineering-onderdelen
Rumbler45Zuidwestelijke hoek, 2 tot 15, 81 tot 89Kill hem na level 43
Siege Golem40, rare eliteWest, 5 tot 20, 57 tot 65Groep nodig of loop eromheen
Anathemus45, rare elite24, 74Groep nodig of loop eromheen
Zaricotl55, rare eliteDwaalt door het midden en zuidenRennen

Broken Tooth heeft een respawn van enkele uren en drie spawn-punten. Pet-regels in Forever kunnen veranderen, dus check dit voordat je er een hele avond aan verspilt.

Farm Spots

De WoW Classic+ Badlands farm draait in de eerste plaats om mining. Iron, Silver, Gold, Mithril en Truesilver delen dezelfde spawn-punten in de zone, dus één rondje levert materiaal voor elke tier op.

Lore: Waarom alles hier je dood wil hebben

Kargath is vernoemd naar Kargath Bladefist van de Shattered Hand, en het garnizoen is er om de Dark Iron dwarves van Blackrock in de gaten te houden. De Dark Irons houden Angor Fortress bezet, waar Ambassador Infernus spreekt voor de fire lord die zij dienen.

Uldaman is een Titan-kluis die de troggs bevat, de eerste mislukte poging van de Titans om steen tot leven te wekken, evenals de archieven van de oorsprong van de dwarves zelf. Garek werd door Krasus van de Kirin Tor gestuurd om Blacklash en Hematus aan te pakken, twee luitenants van Deathwing die verzegeld zijn in Lethlor Ravine. Theldurin the Lost is nog steeds bezig met de Myzrael-kwestie uit de Arathi Highlands, en niemand heeft hem verteld dat het slecht afloopt.

FAQ

Welk level moet ik zijn voor de Badlands in WoW Forever?

Kom aan op 36 of 37, vertrek op 41 of 42, en keer terug op 46 tot 48 voor de dragon-questline.

Is er een Alliance flight path in de Badlands?

Nee. Alliance vliegt naar Thelsamar in Loch Modan en loopt zuidwaarts door de pas, die precies naast Uldaman eindigt.

Welke Badlands-quest geeft de beste beloning?

Tremors of the Earth voor Alliance of Broken Alliances voor Horde, eindigend met een keuze uit een borststuk of een ketting.

Kan ik Tremors of the Earth of Broken Alliances solo doen?

Niet op level. Het laatste gevecht bevat twee level 50 elite dragons die bewaakt worden door elite Scorched Guardians, dus neem vrienden mee.

Moet ik eerst naar de Badlands of naar de Riverglades?

Doe eerst de Badlands op level 37 tot 42, en ga daarna door naar Riverglades, Stranglethorn of Swamp of Sorrows.

Bron: Worst Guides Ever

Advertentie