Ga naar hoofdinhoud
WoW Midnight Harandar Rares & Treasures: Full Location Guide

WoW Midnight Harandar: Gids voor Zeldzame Vijanden & Schatten

Vind alle Rares en Treasures in Harandar met exacte locaties, tips en beloningen zoals mounts, pets en toys in deze complete gids.

Geschreven door
Mostafa Salem
Bijgewerkt
Leestijd
6 min
Moeilijkheidsgraad
Gevorderd
Wat leveren de Rares en Treasures in Harandar je precies op?

Meer van GAMES.GG zien op Google

Advertentie

Harandar is een van de meest lonende open-world zones in World of Warcraft: Midnight, vol met 15 Rare creatures en 9 Treasures die Hara'ti Renown, Coffer Key Shards, mounts, pets, toys en transmog-wapens opleveren. Of je nu de Leaf None Behind achievement najaagt of jaagt op de Rootstalker Grimlynx mount, deze gids geeft je alle coördinaten, elke unlock-mechaniek en alle beloningen die op je wachten in Harandar.

Harandar rare spawn locations

Harandar rare spawn locations

Wat leveren de Rares en Treasures in Harandar je precies op?

Elke Rare die je in Harandar verslaat, geeft 50 Reputation bij de Hara'ti factie de eerste keer dat je deze per week doodt. Je kunt ze dagelijks doden voor loot zoals Coffer Key Shards en Adventurer gear, maar de wekelijkse reputatie reset. Treasures geven ook elk 50 Reputation en hun beloningen zijn meestal gegarandeerd in plaats van willekeurige drops.

Versla alle Rares en je verdient de Leaf None Behind achievement plus de Lightbloom Moss Mound housing decor. Loot elke Treasure en je krijgt Treasures of Harandar plus het Pango Plating toy. Beide tellen mee voor de That's Aln, Folks! Harandar meta-achievement, die onderdeel is van de grotere Light Up the Night meta-achievement die de Brilliant Petalwing mount beloont. Achievement-voortgang is Warband-wide, dus je alts tellen mee voor de voltooiing.

Alle 15 Rare-locaties in Harandar

Drie van de vijftien Rares zijn gemarkeerd als Rare-Elite, wat betekent dat ze harder slaan en mogelijk een groep of een goed uitgeruste solo-speler vereisen. Alle 15 hebben een kans om de Rootstalker Grimlynx en Vibrant Petalwing mounts te droppen. Hunters krijgen een extra bonus: elke Rare heeft een kans om Trials of the Florafaun Hunter te droppen, wat de mogelijkheid ontgrendelt om Florafaun familie-pets te temmen die inheems zijn in Harandar.

/way #2413 51.4 44.4 Rhazul
/way #2413 70.0 61.0 Ha'kalawe
/way #2413 59.8 47.0 Queen Lashtongue
/way #2413 45.9 31.4 Mindrot
/way #2413 36.6 75.0 Treetop
/way #2413 27.4 70.4 Pterrock
/way #2413 69.2 40.6 Chironex
/way #2413 72.6 69.2 Tallcap the Truthspreader
/way #2413 64.6 48.0 Chlorokyll
/way #2413 57.0 33.7 Serrasa
/way #2413 40.6 43.0 Dracaena
/way #2413 39.6 60.2 Ahl'ua'huhi
/way #2413 65.5 32.2 Stumpy
/way #2413 43.5 17.5 Annulus the Worldshaker
/way #2413 28.2 81.4 Oro'ohna
Rare naamCoördinatenLocatie-notitiesBelangrijke drops
Rhazul51.4, 44.4Bergtop ten noorden van de DenGrimfur Mittens, Grimfang Shank
Ha'kalawe70.0, 61.0Patrouilleert heuvels in noordwestelijke Grudge PitDeepspore Leather Galoshes, Ha'kalawe's Flawless Wing
Queen Lashtongue59.8, 47.0Rivieroever op noordwestelijke Blossoming TerraceTrials of the Florafaun Hunter
Mindrot45.9, 31.4Patrouilleert velden ten westen van Blooming LatticeFungal Stalker's Stockings
Treetop36.6, 75.0Encroaching Bloom, ten zuiden van Fungara VillageTreetop Battlestave
Pterrock27.4, 70.4Grot in noordwestelijke Blinding BloomSlatescale Grips
Chironex69.2, 40.6Rivierdelta bij Nordrassil RootsTranslucent Membrane Slippers
Tallcap the Truthspreader72.6, 69.2Zuidoostelijke Grudge Pit nabij de rand van de mapRobes of Flowing Truths
Chlorokyll64.6, 48.0Watervallen op noordoostelijke Blossoming TerraceScepter of Radiant Conversion
Serrasa57.0, 33.7Rivier onder de Blooming Lattice watervallenSerrated Scale Gauntlets
Dracaena40.6, 43.0Velden ten oosten van Den of EchoesPlated Grove Vest, Crawler's Mindscythe
Ahl'ua'huhi39.6, 60.2Onder een waterval ten noorden van Fungara VillageBogvine Shoulderguards, Mirevine Wristguards
Stumpy(Elite)65.5, 32.2Heuveltop ten zuiden van Har'kuaiStumpy's Terrorplate, Stumpy's Stump
Annulus the Worldshaker(Elite)43.5, 17.5Terras ten noordoosten van Har'maraFungal Cap Guard
Oro'ohna(Elite)28.2, 81.4Westelijke Blinding BloomLightblighted Sapdrinker, Radiant Petalwing's Feather
Stumpy Rare-Elite encounter

Stumpy Rare-Elite encounter

Alle 9 Treasure-locaties in Harandar

Sommige Treasures in Harandar kun je zo oppakken. Andere vereisen het oplossen van korte puzzels of het eerst verzamelen van specifieke items.

Welke treasures kun je direct oppakken?

Drie Treasures vereisen geen speciale stappen:

  • Failed Shroom Jumper's Satchel (71.6, 31.0): Op een klif in het noordoosten van Harandar. Beloont het Shroom Jumper's Parachute toy, dat de valsnelheid gedurende 2 minuten vermindert (20 minuten cooldown, alleen in Midnight-zones).
  • Sporelord's Fight Prize (73.6, 65.3): Op een klif ten oosten van de Grudge Pit arena. Beloont Sporelord's Authority, een polearm transmog.
  • Reliquary's Lost Paint Supplies (62.9, 51.3): Op een klein eiland bij de Blooming Lattice rivier. Beloont de Reliquary-Keeper's Lost Shortbow transmog.

Hoe ontgrendel je de puzzel-treasures?

Vier Treasures vereisen wat meer moeite voordat je ze kunt claimen.

Kemet's Simmering Cauldron (55.6, 39.5): Gelegen op een klein eiland ten zuiden van Blooming Blossom. Interacteer er simpelweg mee om Percival te ontvangen, een companion pet (geen stats, kan niet battlen).

Burning Branch of the World Tree (47.1, 50.3): Ligt bovenop een tent net ten oosten van de Den. Beloont de Charred World Tree Branch.

Impenetrably Sealed Gourd (27.5, 67.9): Binnenin een grot met twee verdiepingen ten zuiden van Har'alnor. De Gourd zit op slot op de bovenste verdieping. Ga eerst naar de onderste verdieping en verzamel de Mysterious Purple Fluid en Mysterious Red Fluid uit de flessen. Combineer ze om Fizzing Fluid te maken en gebruik dit vervolgens op de container boven om de Perturbed Sporebat companion pet te ontgrendelen.

Peculiar Cauldron (40.7, 28.1): Onder water in de rivier ten oosten van Har'mara. Het openen vereist 150 Crystalized Resin Fragments, verzameld van Flame-Hardened Sap of Teldrassil objecten die verspreid liggen op de rivierbodem in de buurt. De beloning is de Ruddy Sporeglider mount.

Peculiar Cauldron underwater location

Peculiar Cauldron underwater location

Hoe voltooi je de Gift of the Cycle treasure?

Dit is de meest uitgebreide Treasure in Harandar. De beloning is het Gift of the Cycle toy, dat een geest van de levenscyclus oproept (3 minuten cooldown). Hier is het stappenplan:

  1. Vind het Altar of Innocence (51.15, 47.55) en interacteer ermee om de Child-Like Spirit te spawnen. Bied haar A Tattered Ball (51.1, 50.5) aan, gevonden nabij het gras bij Naynar's tent in de Den.
  2. Vind het Altar of Vigor (47.2, 53.2) en interacteer ermee om de Huntress Spirit te spawnen. Bied haar A Lost Hunting Knife (45.1, 54.0) aan, gevonden op een waterval in het zuidwesten van het altaar.
  3. Vind het Altar of Wisdom (51.2, 58.5) en interacteer ermee om de Elder Spirit te spawnen. Bied haar A Rolled-Up Pillow (51.4, 56.0) aan, gevonden nabij een tent links van de Inn in de Den.

Zodra alle drie de items zijn afgeleverd, spawnt de treasure.

Hoe ontgrendel je de Sporespawned Cache?

Ga naar Fungara Village en zoek de Fungal Mallet (41.3, 67.9) nabij een omgevallen reuzenzwam aan de westkant van het dorp. Interacteer ermee om de Fungal Mallet buff te krijgen. Ren vervolgens naar de Mycelium Gong aan de oostkant van het meer in het midden van het dorp en sla erop. De Sporespawned Cache verschijnt naast de gong en bevat de Untainted Grove Crawler mount.

Overzicht van alle Harandar zone-beloningen

BeloningTypeHoe te verkrijgen
Rootstalker GrimlynxMountElke Harandar Rare (kans)
Vibrant PetalwingMountElke Harandar Rare (kans)
Ruddy SporegliderMountPeculiar Cauldron (gegarandeerd)
Untainted Grove CrawlerMountSporespawned Cache (gegarandeerd)
Brilliant PetalwingMountTreasures of Harandar achievement
PercivalCompanion PetKemet's Simmering Cauldron
Perturbed SporebatCompanion PetImpenetrably Sealed Gourd
Sporelord's AuthorityTransmog PolearmSporelord's Fight Prize
Reliquary-Keeper's Lost ShortbowTransmog BowReliquary's Lost Paint Supplies
Shroom Jumper's ParachuteToyFailed Shroom Jumper's Satchel
Gift of the CycleToyGift of the Cycle puzzel
Lightbloom Moss MoundHousing DecorLeaf None Behind achievement
Pango PlatingToyTreasures of Harandar achievement
Trials of the Florafaun HunterHunter Tame UnlockElke Harandar Rare (kans)

Wat hoort er nog meer bij de That's Aln, Folks! meta-achievement?

Naast Rares en Treasures vereist de That's Aln, Folks! meta-achievement nog enkele extra taken in Harandar:

  • Explore Harandar: Ontdek alle gebieden op de map. Een snel rondje vliegen door de zone is voldoende.
  • Legends Never Die: Leer het verhaal van alle 7 Legends of the Haranir relikwieën via het wekelijkse world event. De eerste 5 relikwieën (Wey'nan's Ward, Cauldron of Echoes, The Echoless Flame, Russula's Outreach, Aln'hara's Bloom) kunnen in één week over 5 characters worden voltooid. De laatste 2 relikwieën (Root of the World en Sky's Hope) vereisen alle 5 voorgaande relikwieën op één character, wat betekent dat deze achievement minimaal 7 weken in beslag neemt.
  • Chronicler of the Haranir: Ontdek alle lore-objecten in alle 7 Legends of the Haranir verhaallijnen. Elke verhaallijn bevat 3 lore-objecten die op je minimap gemarkeerd zijn met een vergrootglas-icoon. Dit vereist ook minimaal 7 weken.
  • No Time to Paws: Bereik tijdens de Claw Enforcement World Quest ten minste 15 stacks van Predator's Pursuit door op een Grimlynx mount te rijden en critters bij de Den plat te stampen. Elke stack duurt 15 seconden, dus blijf in beweging en laat ze niet verlopen. Dit proberen in een raid-groep voorkomt dat je per ongeluk de World Quest voltooit terwijl je aan de achievement werkt.
  • Dust 'Em Off: Verzamel alle 120 Glowing Moths verspreid over Harandar. Moths ontgrendelen in drie groepen van 40 naarmate je vordert in Hara'ti Renown. Je hebt minimaal Renown 9 nodig om ermee te interageren, en Renown 11 om ze op je minimap te tracken.
  • From The Cradle to the Grave: Stap op een vliegende mount en vlieg helemaal omhoog naar het met wortels bedekte plafondgebied boven de Den (de Cradle). Wanneer je dichtbij genoeg komt, word je terug naar beneden geteleporteerd en verschijnt de achievement direct.

De That's Aln, Folks! achievement zelf telt mee voor Light Up the Night, de meta-achievement voor de hele uitbreiding. Het voltooien van Light Up the Night beloont de Brilliant Petalwing mount, wat de hele grind de moeite waard maakt voor mount-verzamelaars.

Advertentie