Ana içeriğe geç
Roblox Music Codes July 2026

Roblox Music Codes July 2026

Temmuz 2026 için güncel Roblox Music Codes listesi. Türlere göre ayrılmış şarkı ID'lerini bulun ve oyun içinde hemen çalmaya başlayın.

Yazan:
Larc
Güncellendi
Okuma süresi
2 dk
Zorluk
Başlangıç
Roblox müzik kodlarını kullanmak için neye ihtiyacın var?
Reklam

Eğer oyun içi varsayılan müzikler artık seni sarmıyorsa, Roblox müzik kodları tam sana göre. Bu sayısal şarkı ID'leri, elinde bir Boombox veya Radio eşyası olduğu sürece yüzlerce oyunda gerçek sanatçıların parçalarını çalmanı sağlar. Aşağıda, Temmuz 2026 için çalışan tüm kodları türlerine göre düzenlenmiş şekilde bulabilirsin, böylece doğrudan duymak istediğin parçaya geçebilirsin.

Roblox müzik kodlarını kullanmak için neye ihtiyacın var?

Herhangi bir kod girmeden önce, bir Boombox veya Radio eşyasına ihtiyacın var. Her ikisi de oyun içi mağazadan temin edilebilir. Uyumlu bir oyunda bu eşyalardan birini kuşandığında, onu seçmek şarkı ID'sini girebileceğin bir metin kutusu açar. Onayla tuşuna bastığında parça anında çalmaya başlar.

Roblox müzik kodu nasıl kullanılır?

Eşyaya sahip olduktan sonra işlem sadece on saniye sürer:

  1. Boombox veya Radio eşyalarını destekleyen herhangi bir Roblox oyununu başlat.
  2. Metin girişini açmak için Boombox veya Radio eşyanı kuşan ve seç.
  3. Sayısal şarkı ID'sini aşağıda listelendiği gibi tam olarak yaz.
  4. Girişi onayla ve parça çalmaya başlasın.

Onaylamadan önce rakamları iki kez kontrol et. Tek bir yanlış rakam farklı bir parçanın çalmasına veya hiçbir şey olmamasına neden olur.

Full July 2026 code list

Temmuz 2026 tam kod listesi

Tüm aktif Roblox müzik kodları (Temmuz 2026)

Şu an çalışan kodların genel listesi budur. Türe özel tablolar aşağıdadır.

ŞarkıSanatçıKod
SandstormDarude166562385
Never Gonna Give You UpRick Astley507443984
Lean OnMajor Lazer & DJ Snake606299326
Baby SharkPinkfong614018503
ThunderstruckAC/DC146961487
Trap QueenFetty Wap210783060
RoyalsLorde412314152
SunflowerPost Malone, Swae Lee2698664996
Gigachad PhonkGym Phonk134366188285514
Poker FaceLady Gaga120503260
StrongerKanye West136209425
HavanaCamila Cabello1358148888
Get HyperDroideka138855854
SorryJustin Bieber2131862621
Industry BabyLil Nas X7081437616
Single LadiesBeyoncé103743998
Raining TacosParry Gripp142376088
FireworkKaty Perry419157564
All About That BassMeghan Trainor891734600
UmbrellaRihanna ft. Jay-Z1752466077
Rolling in the DeepAdele159377898
God's PlanDrake1665926924
Party Rock AnthemLMFAO1152834455
Moves Like JaggerMaroon 5 ft. Christina Aguilera291895335
DynamiteBTS6257627378
Viva La VidaColdplay170173180
Wake Me UpAvicii1840776779
My FutureBillie Eilish5622020090
Shake It OffTaylor Swift1548473015
LevitatingDua Lipa6606223785
Gangnam StylePSY1293544985
TitaniumDavid Guetta ft. Sia2701045582
Bohemian RhapsodyQueen4587240503
Chop SueySystem Of A Down4556134799
Need to KnowDoja Cat6940413841
RasputinBoney M5512350519
Take On MeA-Ha4606705490
Pumped Up KicksFoster The People2694148776
Basket CaseGreen Day3449839683
PaniniLil Nas X3345557951
Gucci GangLil Pump2547598538
SOSRihanna6901063458
Paint it, BlackThe Rolling Stones6828176320
PLAYTokyo Machine5410085763
JennyStudio Killers170103636
Boom ClapCharli XCX189739789
Uptown FunkMark Ronson ft. Bruno Mars345516556
Call Me MaybeCarly Rae Jepsen956289401
Metamorphosis (Phonk)Interworld15689451063
Bloody PhonkPharmacist136350225160627
AB4T (Phonk)Phonk Killer17422173467
Brazil Fiesta (Phonk)Slay125498129824026
Desprezo (Aggressive Phonk)RXDXVIL140667339171815
Raw Phonk EnergyPharmacist139815305627554
Chill Phonk (DAMAS)DAMAS136974179670066
Old Town RoadLil Nas X2862170886
Dance MonkeyTones and I4905984730
Bad GuyBillie Eilish3506118706
Savage LoveJawsh 685 & Jason Derulo4646720551
God Is A WomanAriana Grande2071829884
NaturalImagine Dragons2173344520
BrutalOlivia Rodrigo6937354391
AloneMarshmello453400818
Armed & DangerousJuice WRLD2498066534
MoonlightJuice WRLD1494152209
ChlorineTwenty One Pilots2675904848
Clint EastwoodGorillaz497213766
Bach – Toccata & FugueBach564238335
Beethoven – Fur EliseBeethoven450051032
This is Halloween REMIXDanny Elfman (remix)517273860
Stadium RaveSpongebob1846368080
Jingle OofRoblox Meme1243143051
Flight of the BumblebeeDaniel Bautista27697719

Türe göre Roblox müzik kodları

Özel bir şey mi arıyorsun? Aşağıdaki her bölüm farklı bir tarza odaklanıyor. Kendi tarzına atla.

Hip-hop kodları

SanatçıŞarkıKod
DrakeGod's Plan1665926924
Lil Nas X ft. Jack HarlowIndustry Baby7253841629
Juice WRLDLucid Dreams8036100972
Wiz KhalifaBlack And Yellow139245100
Lil PumpGucci Gang2547598538
21 SavageBank Account904624112
Fetty WapTrap Queen210783060
Juice WRLDArmed & Dangerous2498066534
2PacLife Goes On1863170992
24kGoldnMood5519565135
Doja CatSay So521116871
EminemWithout Me2935213600
Post Malone ft. 21 SavageRockstar1142580811
Kendrick LamarHUMBLE.817926131
Cardi BBodak Yellow971485603
Roddy RicchThe Box4579124445
Pop SmokeDior4734898145

Pop kodları

SanatçıŞarkıKod
Lady Gaga & Bruno MarsDie With A Smile1846270921
Billie EilishBirds Of A Feather1738291045
ROSÉ & Bruno MarsAPT.1859302144
Sabrina CarpenterEspresso1694821035
Benson BooneBeautiful Things1649204851
Taylor SwiftYou Belong With Me6159978466
Olivia RodrigoDrivers License6198642057
The WeekndBlinding Lights4635671560
Ariana GrandeNo Tears Left to Cry1795074251
Dua LipaLevitating6606223785
Luis FonsiDespacito673605737
Linkin ParkIn The End3018974408
HozierToo Sweet1684920146
Glass AnimalsHeat Waves5619572412

Rock kodları

SanatçıŞarkıKod
AC/DCThunderstruck146961487
NirvanaSmells Like Teen Spirit3495593580
QueenBohemian Rhapsody4587240503
System of a DownChop Suey4556134799
AC/DCHighway to Hell4728058875
Imagine DragonsBeliever2389193148
Green DayBoulevard of Broken Dreams561492014
EvanescenceBring Me To Life1843623527
Bon JoviLivin' On A Prayer458392014
Panic! At The DiscoI Write Sins Not Tragedies176849310
My Chemical RomanceWelcome to the Black Parade182874112
MetallicaMaster of Puppets184620194

EDM kodları

SanatçıŞarkıKod
MarshmelloAlone413903112
Alan WalkerFaded368143115
AviciiWake Me Up131109966
Martin GarrixAnimals136262446
The Chainsmokers ft. HalseyCloser473335503
SkrillexScary Monsters and Nice Sprites130825316
Daft PunkOne More Time153746654
Calvin HarrisSummer152063870
David Guetta ft. SiaTitanium131238386
Deadmau5Strobe131011579
DarudeSandstorm166562515
Marshmello ft. BastilleHappier2344793664
Vicetone & Tony IgyAstronomia (Coffin Dance)5019803125

R&B kodları

SanatçıŞarkıKod
SZAKill Bill12196403572
Rihanna ft. Jay-ZUmbrella1752466077
Jason DeruloTrumpets146237847
The WeekndEarned It219483014
Bruno MarsThat's What I Like739482014
BeyoncéHalo159283940
John LegendAll of Me168492014
Frank OceanPink + White482910357

K-pop kodları

SanatçıŞarkıKod
BLACKPINKDDU-DU DDU-DU1945182937
BTSFake Love1894066752
PSYGangnam Style130844430
TWICEFeel Special3977273659
BLACKPINKIce Cream ft. Selena Gomez5622599744
BTSBlood Sweat & Tears4218944216
Stray KidsGod's Menu5204859201
aespaNext Level6948201842
MAMAMOOHip4450154411

Latin kodları

SanatçıŞarkıKod
Bad BunnyTiti Me Pregunto10594830192
Luis Fonsi ft. Daddy YankeeDespacito673605737
Daddy YankeeGasolina145928375
J Balvin & Willy WilliamMi Gente984392014
ShakiraHips Don't Lie142839405
Camila Cabello ft. Young ThugHavana1128394015
Rauw AlejandroTodo De Ti6849201845
Kali UchisTelepatía6394820145

Phonk kodları

Phonk, Roblox'ta en çok talep edilen kategorilerden biri haline geldi. Bu bölümdeki kodlar diğerlerine göre belirgin şekilde daha uzun ID'lere sahip, bu yüzden girerken ekstra dikkatli ol.

ŞarkıSanatçıKod
Gigachad PhonkGym Phonk134366188285514
Bloody PhonkPharmacist136350225160627
AB4T (Phonk)Phonk Killer17422173467
Metamorphosis (Phonk)Interworld15689451063
Brazil Fiesta (Phonk)Slay125498129824026
Desprezo (Aggressive Phonk)RXDXVIL140667339171815
Raw Phonk EnergyPharmacist139815305627554
Chill Phonk (DAMAS)DAMAS136974179670066

Bilinmesi gereken klasik ve meme kodları

Her harika Roblox şarkı ID'si güncel listelerden gelmiyor. Birkaç parça toplulukta kalıcı bir statü kazandı:

  • Never Gonna Give You Up (Rick Astley) – 507443984 – rickroll asla ölmez
  • Sandstorm (Darude) – 166562385 – hala kalabalığı coşturan bir tetikleyici
  • Baby Shark (Pinkfong) – 614018503 – sorumlu kullan
  • Raining Tacos (Parry Gripp) – 142376088 – bu noktada bir Roblox geleneği
  • Stadium Rave (Spongebob) – 1846368080 – neredeyse her bağlamda gerçekten işe yarıyor
  • Bach – Toccata & Fugue – 564238335 – dramatik girişler için
  • Beethoven – Fur Elise – 450051032 – rol yapma oyunlarında şaşırtıcı derecede popüler

Platform genelindeki daha fazla ücretsiz ödül kodu için, Roblox rehber koleksiyonu ses ID'lerinden oyun içi para birimlerine kadar onlarca aktif oyunu kapsıyor.

Reklam