Ga naar hoofdinhoud
Path of Exile 2 Guide: All Atlas Masters Passives

Path of Exile 2 Gids: Alle Atlas Masters Passives

Ontdek alle Atlas Master passives in PoE 2 versie 0.5. Leer de beste keuzes voor Jado, Doryani en Hilda om je endgame loot te maximaliseren.

Geschreven door
Larc
Bijgewerkt
Leestijd
3 min
Moeilijkheidsgraad
Gevorderd
Hoe ontgrendel je de Atlas Masters in Path of Exile 2?

Meer van GAMES.GG zien op Google

Advertentie

De endgame in Path of Exile 2 heeft een flinke overhaul gekregen in versie 0.5, en het Atlas Masters-systeem staat hierbij centraal. Drie NPC's, Jado, Doryani en Hilda, bieden elk 12 passives verdeeld over vier rijen, en de keuzes die je hier maakt bepalen direct welke loot je ziet en hoe moeilijk je maps worden. Wie dit goed aanpakt, onderscheidt zich van spelers die verdrinken in middelmatige loot en spelers die consistent Uniques en waardevolle items vinden.

Hoe ontgrendel je de Atlas Masters in Path of Exile 2?

Elke Master heeft een specifieke unlock-vereiste, dus je kunt niet zomaar naar ze toe lopen en punten gaan uitgeven.

Jado vind je in de Sealed Vault op de bovenste verdiepingen van Ziggurat Refuge. Je moet eerst de map voltooien en hem vervolgens helpen artefacten te verzamelen om zijn eerste passive-rij te ontgrendelen. De resterende rijen openen zich naarmate je verder vordert.

Doryani vereist dat je een corrupted Nexus voltooit. Zodra dat is gedaan, ontgrendelt zijn eerste rij en volgen de rest vanzelf.

Hilda bevindt zich op een kampeerplaats vlak voor de Withered Willow, links van Ziggurat Refuge. Jaag op het grote beest dat ze op de map markeert, voltooi het gevecht en praat met haar om de eerste rij te ontgrendelen.

Atlas Masters passive overview

Atlas Masters passive overview

Alle Spycraft-passives van Jado

Jado is de aangewezen Master als je hoofddoel het vinden van Unique items is. Zijn passives verhogen de kwaliteit van Strongboxes, boss-drops en de rates van Exceptional items.

PassiveEffect
Trove Seekers100% meer Rare Chests; Strongboxes hebben 100% meer kans om Unique te zijn
In The Wrong HandsPowerful Map Bosses laten een extra Unique item vallen
Unexpected MissionsCorrupted Waystones openen Maps met 1 extra willekeurige Modifier; Corrupted Waystones openen een Random Map Area op Basic Maps
Unforeseen Threats5% kans bij Map-voltooiing om een nabijgelegen Anomaly Map te onthullen
Mysterious GiftsRare Strongbox Monsters hebben 5% kans om een Cryptic Key te laten vallen; Unique Monsters hebben 1% kans om een Cryptic Key te laten vallen
Eastern KnowledgeVerisium Remnants hebben 10% kans om een extra keer gerold te worden, waarbij de zeldzaamste uitkomst behouden blijft
Partial Translations20% kans op dubbel effect van Explicit Modifiers op Tablets
Stolen RelicsUnique Strongboxes kunnen de Legacy of the Order zijn, waarbij ze een Twilight Reliquary Key laten vallen
Long Days20% meer kans op Random Extra Content
Keen Appraisal50% meer Exceptional Items gevonden
Untold Histories35% meer kans om Lineage Supports te vinden; Pinnacle Bosses krijgen 35% minder Damage; Pinnacle Bosses hebben 50% meer kans om Lineage Supports te laten vallen
Ancient ActivationsPowerful Map Bosses hebben 5% kans om Ancient Modifiers toe te voegen aan een nabijgelegen Map

Alle Science-passives van Doryani

De tree van Doryani draait om map-density, modifier-scaling en boss-rewards. Zijn passives belonen spelers die zwaar gemodde Waystones draaien en meer uit elke map willen halen.

PassiveEffect
Stitch the FleshJe Maps hebben een extra Revival
Refined Formula150% grotere Expedition Explosive Radius; 100% groter Explosive Placement Range; Expeditions hebben slechts één Explosive
Evolutionary Pressure1% meer Item Rarity per Explicit Modifier op de Map; 2% meer Monster Effectiveness per Explicit Modifier; Rare Monsters hebben 3% meer kans op Modifiers per Explicit Modifier
Improved CalibrationWaystones hebben 25% meer effect op Prefix of Suffix Modifiers bij het openen van Maps
Disengaged SafetiesMap Areas zijn Irradiated
Careful ProcurementMagic Monster Packs hebben 35% kans op een extra Modifier
Volatile Connection15% kans dat gebieden Cleansed of Corrupted zijn
Mechanical GuardiansNon-Unique Strongboxes worden bewaakt door een slapende Construct; Strongboxes rollen alleen Modifiers die van toepassing zijn op de Construct; Openen activeert de Construct; 2% meer Item Quantity per Modifier
Hidden Patterns10% kans bij Map-voltooiing om nabijgelegen Maps toegankelijk te maken
Dam the RiverAzmeri Spirits bezitten pas monsters na het bereiken van maximale empowerment
Remnants of GreatnessMap Bosses hebben 20% kans om een Precursor Terraformer te bewaken waarmee nabijgelegen map-biomen veranderd kunnen worden
Head of the SnakePinnacle Bosses hebben 25% kans om een extra Unique te laten vallen; Pinnacle Bosses hebben één Revive; Powerful Map Bosses hebben 5% kans om bij verslagen een nabijgelegen Citadel te onthullen
Doryani's Science passive rows

Doryani's Science passive rows

Alle Hunting-passives van Hilda

De tree van Hilda is voor spelers die moeilijkere gevechten en grotere beloningen willen. Haar passives versterken de kracht van Rare en Unique Monsters en voegen betere drop-kansen toe van bosses.

PassiveEffect
Breeding Season15% meer Rare Monsters; Rare Monsters hebben 25% meer kans op Monster Modifiers
Mighty Prey25% kans om Map Bosses te upgraden naar Powerful Map Bosses
Scarred Lands15% meer Runic Monster Markers; 20% meer Rare Expedition Monsters
Dangerous GameRogue Exiles hebben 20% kans om naar een aangrenzende Map te vluchten en hun uitrusting te upgraden
Soul EatersMap Bosses hebben 2% meer Effectiveness per 100 Power van monsters gedood in het gebied
Will of the DraiochtAzmeri Spirits kunnen geen Rare Monsters bezitten
Call of the SpiritsBezeten Unique Monsters laten Spirits vrij bij de dood
Ancient Inscriptions25% meer effect van Explicit Modifiers op Tablets per type Tablet dat het Map-gebied beïnvloedt
Lethal Adaptation40% meer Effectiveness van Unique Monsters met Modifiers
Patient Battue25% kans dat één Rare Monster wordt vervangen door een willekeurige Map Boss; 5% kans dat drie extra Rare Monsters worden vervangen door een willekeurige Map Boss
Gutting and SkinningPinnacle Bosses hebben 5% kans om een extra Unique te laten vallen bij scavenge; 1% kans dat Unique Monsters gescavenged kunnen worden voor een Unique item
Claimed TerritoriesOverlord's Influence en Overlord's Domain Atlas Passives hebben 45% kans om twee keer zoveel content toe te voegen

Wat zijn de beste Atlas Masters-passives om te kiezen?

Na uitgebreid met deze trees gespeeld te hebben, zijn dit de beste keuzes voor elke Master over alle vier de rijen.

Beste Spycraft-passives van Jado

  • Rij 1: In The Wrong Hands (gegarandeerde extra Unique van Powerful Map Bosses is lastig te verslaan)
  • Rij 2: Eastern Knowledge (het reroll-mechanisme op Verisium Remnants behoudt de zeldzaamste uitkomst)
  • Rij 3: Partial Translations (20% kans om Explicit Modifier-effecten op Tablets te verdubbelen tikt snel aan)
  • Rij 4: Untold Histories of Ancient Activations, afhankelijk van of je Lineage Supports farmt of meer map-variatie wilt

Beste Science-passives van Doryani

  • Rij 1: Stitch the Flesh (een extra Revival op je Maps is directe waarde, vooral bij moeilijkere content)
  • Rij 2: Improved Calibration (25% meer effect op Waystone Prefix of Suffix Modifiers schaalt goed met maps met veel modifiers)
  • Rij 3: Volatile Connection (15% kans op Cleansed of Corrupted gebieden voegt zinvolle map-variatie toe)
  • Rij 4: Remnants of Greatness (de Precursor Terraformer-drop van Map Bosses geeft langetermijnopties voor het vormen van je Atlas)

Beste Hunting-passives van Hilda

  • Rij 1: Mighty Prey (het upgraden van Map Bosses naar Powerful-versies met 25% kans is een consistente loot-multiplier)
  • Rij 2: Will of the Draiocht (het blokkeren van Azmeri Spirit-bezit op Rare Monsters houdt je map-control schoner)
  • Rij 3: Call of the Spirits (Spirits die vrijkomen bij de dood van Unique Monsters houden de Spirit-economie draaiende)
  • Rij 4: Patient Battue (de kans om Rare Monsters te vervangen door Map Bosses is een sterke density-strategie voor boss-farmers)

Je Atlas-strategie opbouwen rondom de Masters

De drie Masters sluiten elkaar niet uit, en de beste endgame-setups halen elementen uit alle drie de trees in plaats van er één volledig te maxen. Jado regelt je jacht op Unique en Exceptional items, Doryani schaalt je map-modifier-density en boss-rewards, en Hilda verhoogt de moeilijkheidsgraad van Monsters en Bosses voor spelers wiens builds dit aankunnen.

Voor spelers die nog wennen aan de 0.5 endgame: prioriteit geven aan Stitch the Flesh van Doryani geeft je vroeg in het spel een vangnet, terwijl In The Wrong Hands van Jado je Unique-collectie begint op te bouwen zonder dat je extra map-moeilijkheid nodig hebt. Voeg Mighty Prey van Hilda toe zodra je build solide aanvoelt.

Voor meer context over classes en builds die bepalen hoe je de Atlas benadert, behandelt de Path of Exile 2 best builds guide de sterkste huidige opties voor alle wapentypes. De volledige Path of Exile 2 strategy guide collection bevat alles wat je verder nog nodig hebt om je endgame-setup compleet te maken.

Advertentie