Deadlock bevindt zich momenteel in een lastige positie voor Bebop-spelers. Sinds de patch van 5 oktober 2026 heeft Bebop een winrate van 47.5% over 19.040 matches, wat hem in de C-tier plaatst. Dat betekent niet dat hij onspeelbaar is. Het betekent dat je bewust moet kiezen voor je items, je teamgenoten en je tegenstanders. Doe die drie dingen goed en Bebop kan nog steeds lanes en teamfights controleren op manieren die maar weinig andere heroes kunnen.
Wat zijn de beste items voor Bebop?
Spirit is waar de kracht van Bebop's items ligt. De meest gekochte items bevinden zich in de Spirit-categorie van Tier 1, waarbij Mystic Burst (800 Souls, 69.75% gebruik) en Spirit Strike (800 Souls, 69.71% gebruik) beide in bijna 70% van de Bebop-games voorkomen. Geen van beide heeft op zichzelf een spectaculaire winrate, maar hun bijna universele gebruik wijst erop dat ze fundamenteel zijn voor hoe Bebop functioneert in de vroege game.

Bebop vroege spirit item keuzes
Voor survivability maakt Sprint Boots (800 Souls, 68.60% gebruik) de drie meest voorkomende Tier 1-aankopen compleet. Na de openingsfase verschijnt Trophy Collector (1.600 Souls) in 58.53% van de games, en Spirit Snatch (3.200 Souls) in 58.47%, waardoor dit de twee meest voorkomende mid-tier aankopen zijn.
De fout die de meeste spelers maken is het negeren van cooldown reduction. Superior Cooldown (3.200 Souls) heeft een winrate van 49.34% en Transcendent Cooldown (6.400 Souls) staat op 53.50%. Bebop's kit is afhankelijk van ability uptime, en beide items sturen dat in de juiste richting.
Beste Bebop-items per tier
| Tier | Item | Kosten (Souls) | Winrate | Gebruik |
|---|---|---|---|---|
| I | Mystic Burst | 800 | 46.20% | 69.75% |
| I | Spirit Strike | 800 | 47.07% | 69.71% |
| I | Sprint Boots | 800 | 46.49% | 68.60% |
| II | Trophy Collector | 1.600 | 46.79% | 58.53% |
| III | Spirit Snatch | 3.200 | 48.15% | 58.47% |
| III | Superior Cooldown | 3.200 | 49.34% | 27.54% |
| IV | Mystic Reverb | 6.400 | 55.95% | 27.13% |
| IV | Spirit Burn | 6.400 | 55.17% | 18.47% |
| IV | Witchmail | 6.400 | 55.15% | 25.02% |
Wie heeft de beste synergie met Bebop?
Hier is het korte antwoord: Seven, Kelvin en Haze zijn Bebop's drie sterkste teamgenoten qua winrate op alle skill levels, met respectievelijk 51.61%, 51.27% en 50.10% uit 19.040 matches. Specifiek op Phantom+ rank bereiken Dynamo en Ivy beide een winrate van 53.6% naast Bebop, wat hen de topkeuzes maakt op hogere MMR.
Dit is waarom dat belangrijk is. Bebop's hook creëert displacement-mogelijkheden waar heroes met follow-up crowd control direct van kunnen profiteren. Dynamo en Kelvin brengen beide hun eigen hard CC mee, waardoor een enkele hook in gecoördineerd spel bijna gegarandeerd een kill oplevert. Seven voegt AoE-druk toe die gegroepeerde vijanden straft, wat natuurlijk samengaat met Bebop's vermogen om targets naar ongunstige posities te trekken.
Haze profiteert op een andere manier van Bebop. Bebop's vermogen om targets vast te zetten geeft Haze de setup die ze nodig heeft om haar kit effectief te landen. De combinatie werkt goed in pubs juist omdat er geen strakke coördinatie nodig is om te functioneren.
Als je nieuw bent met Bebop of wilt begrijpen hoe hij in bredere teamstructuren past, behandelt de Deadlock essentiële gids voor nieuwe spelers de basisprincipes van hero-selectie en teamcompositie die hier direct van toepassing zijn.
Bebop synergie-rankings (Phantom+, patch van 5 okt)
| Rang | Hero | Winrate met Bebop | Matches |
|---|---|---|---|
| 1 | Dynamo | 53.6% | 714 |
| 2 | Ivy | 53.6% | 1.144 |
| 3 | Kelvin | 52.8% | 682 |
| 4 | Haze | 51.3% | 2.916 |
| 5 | Vyper | 51.1% | 530 |
Onderaan de synergie-tabel produceren Solomon (38.8%), Sinclair (40.1%) en Mirage (40.9%) de slechtste gecombineerde winrates. Vermijd deze combinaties als dat kan.

Bebop beste teamcombinaties
Wie countert Bebop, en wie countert Bebop?
Rat King is momenteel de hardste counter in de game, en houdt Bebop op een winrate van 39.16%. Paige (40.8%) en Graves (41.6%) maken de drie lastigste matchups compleet. Wanneer je die picks in het vijandelijke team ziet, focus dan op veilig farmen en voorkom dat je te ver naar voren gaat voor hooks.
Aan de andere kant pest Bebop echt Solomon (54.01% winrate voor Bebop), The Doorman (52.1%) en Mirage (52.0%). Die matchups geven de voorkeur aan vroege agressie. Geloof me: als je Solomon in de vijandelijke line-up ziet, is Bebop een van de beste antwoorden die je kunt kiezen.
De volledige matchup-spreiding loopt van 39.16% op het slechtste punt tot 54.01% op het beste, een bereik van 14.85%. Dat is breed genoeg dat je matchup-bewustzijn je resultaten consistenter zal beïnvloeden dan kleine item-optimalisaties.
Bebop hardste counters
| Hero | Bebop winrate |
|---|---|
| Rat King | 39.2% |
| Paige | 40.8% |
| Graves | 41.6% |
| Seven | 42.0% |
| Ivy | 42.4% |
Bebop's beste matchups
| Hero | Bebop winrate |
|---|---|
| Solomon | 54.0% |
| The Doorman | 52.1% |
| Mirage | 52.0% |
| Paradox | 51.3% |
| Silver | 51.0% |
Het begrijpen van de map-context achter deze matchups is ook belangrijk. Voor een diepere blik op hoe lane-controle en positionering Bebop's vermogen om hooks te landen beïnvloeden, bekijk de Deadlock map mastery gids.
Veelgemaakte fouten door Bebop-spelers
- Helemaal geen cooldown-items kopen. Superior Cooldown en Compress Cooldown (1.600 Souls, 47.99% winrate) verbeteren beide de ability-cycling van Bebop, en de data ondersteunt het kopen ervan.
- Hooks vasthouden voor perfecte kansen. Bebop's hook creëert waarde door druk, zelfs als hij niet op een carry landt. Gebruik hem.
- De Tier 4 power spike negeren. Mystic Reverb met een winrate van 55.95% is een van de best presterende items in Bebop's hele pool. Games die de late fase bereiken, belonen spelers die hiernaartoe hebben gebouwd.
- Pairing met Solomon of Sinclair in ranked. Beide hebben een winrate onder de 41% naast Bebop op Phantom+. De cijfers zijn duidelijk.
Pro-tips om te klimmen met Bebop
- Beste voor: Spelers die teamfights willen controleren door middel van displacement en ervan genieten om naar high-impact Tier 4 items toe te bouwen.
- Sla dit over als: Je je niet comfortabel voelt bij heroes die afhankelijk zijn van skillshots. Bebop's waarde daalt aanzienlijk als hooks consistent missen.
- Quick tip:Enduring Speed (1.600 Souls) heeft onlangs een +4.90% gebruikstoename gezien en een winrate van 47.00%. Het wordt om een goede reden een steeds vaker gekozen item. De mobiliteit helpt Bebop om binnen bereik te blijven om hooks te landen.
- Quick tip:Healbane is in opkomst met een +5.37% gebruikstoename en +2.15% winrate-verandering. Het overwegen waard in meta's waar healing veel voorkomt.
Voor een breder overzicht van hoe Bebop zich verhoudt tot de rest van de roster, laat de Deadlock character tier list zien waar elke hero staat in de huidige meta.
FAQ
Wat is de huidige winrate van Bebop?
Sinds de data van 12 oktober 2026 heeft Bebop een winrate van 47.5% over 19.040 matches, wat hem in de C-tier plaatst.
Wat is het beste item voor Bebop?
Qua winrate is Mystic Reverb (55.95%) Bebop's best presterende item. Qua gebruik zijn Mystic Burst en Spirit Strike de meest voorkomende aankopen in ongeveer 70% van de games elk.
Wie is Bebop's hardste counter?
Rat King houdt Bebop op een winrate van 39.16%, wat het de lastigste matchup maakt in de huidige patch.
Met wie moet ik teamen als Bebop?
Op Phantom+ rank produceren Dynamo en Ivy beide winrates van 53.6% naast Bebop. Over alle skill levels heen leidt Seven met 51.61%.





